Haydi el ele

Vizyonumuz

Duyarlı birey, Duyarlı toplum için Haydi el ele

Haydi el ele duyarlılık kampanyaları başlatan, kitlelere yön veren, Birlik ve beraberliğin sembolü olmakla birlikte Toplumsal sorunların el ele verilerek aşılabileceğini, Sosyal yaşamın gerisinde kalan değerlerimizi duyarlı birey, Duyarlı toplum sloganı ile tekrar günümüzle buluşturmayı hedefleyen bir sivil toplum kuruluşudur

 

Biz bu noktada  “Haydi el ele” toplumsal sorumluluk projesi ile ülkemizdeki dayanışma, yardımlaşma, sevgi, şefkat ve ilgiyi elden ele çoğaltarak toplumumuzda yardıma ihtiyacı olan bireylerin ve ailelerinin ve yakınlarının sorunlarını hafifletmeyi ve bir nebze olsun yüzlerini güldürebilmeyi amaçladık.

 

Bunun için yola çıktık.

 

Acılarda mutluluklarda bizim için AMACI OLAN CANLANIR, ORTAK AMAÇ İSE İNSANLARI BULUŞTURUR birilerine yardımcı olabilmek, işe yarayabilmek pek çoğumuzun ortak isteği işte bu sebeple toplumu iyi niyete, faydalı fikirlere, projelere yönlendirmek adına projemizin yaygınlaşması için sizlerin katılımlarını bekliyoruz.

 

“Haydi el ele” toplumsal sorumluluk projesi ile sizi ortak projeler oluşturmaya, kendimizde toplumumuzda projelerimizde çalışmaya bir fark yaratmaya davet ediyoruz.

 

Biz toplum olarak “Bizlik bilinci” ile yaşamış olan bir geçmişten geliyoruz. Ama modernleşme ile birlikte birey olalım derken biz olmayı unuttuk, gözden kaçırdık, komşumuz açken tok yatmayı bir üstünlük sayar olduk..

 

Bugün halimiz belli, lakin yarın hangimiz daha şanslı olacak bilemeyiz..BİR TOPLUMUN GELİŞKİNLİK DÜZEYİ SORUNLARA BULDUĞU ÇÖZÜMLERİN NİTELİĞİ İLE ÖLÇÜLÜR..