Haydi el ele

Kullanım koşulları

Duyarlı birey, Duyarlı toplum için Haydi el ele

Öncelikle şunu söyleyelim ki; haydi el ele platformunun elden geldiğince yargısız, bağımsız, engelsiz, sansürsüz olması tüm isteğimiz ve dileğimiz. Ancak, gerek kullanıcılarımızdan gelen uyarılar ve şikayetler, gerekse internette görülen emsal olayları baz alarak aşağıdaki maddelerde -bazı durumlarda zorunlu olarak- bazı sınırlandırmalar göreceksiniz. Lütfen tüm maddeleri okuyunuz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Kullanım Koşulları

 

 1. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
 2. Yorum amacı taşımayan salt propaganda içerikli ve kışkırtıcı yazılar yasaktır.
 3. Tehdit edici, küfürlü, nefret dolu ya da yüksek miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, ırk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; haydi el ele kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır.
 4. Kullanıcıların kişiliğine, davranışına, görünüşüne yönelik her türlü taciz edici yazı yazmak yasaktır.
 5. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar haydi el ele'ye gönderilemez.
 6. haydielele.com'da, sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veya aracı olunulan bir "ürünün" reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki tüm ticari kaygı güden mesajlar ve crack, warez, hack appz ve benzeri sitelerin tanıtımını içeren konuların ana başlık olarak girilmesi yasaktır.
 7. haydielele.com'daki profil sayfanıza gelen kullanıcıların sizin sesinizi de duyması amacı ile yerleştirilen player'larda çalan ve sistemimize yüklediğiniz size ait mp3 dosyalarının fikri, sınai ve mülki haklar yasaları ile her türlü telif hakkı yasasını ihlal eden içerik barındırması durumunda bu ihlalden dosyayı yükleyen ilgili kullanıcı sorumludur. Bu durumdan haydielele.com sorumlu tutulamaz.
 8. haydi el ele admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajları silme hakkına sahiptir.
 9. haydi el ele kurallarına uymayan üyeler yöneticiler tarafından uyarılır. Ancak aynı davranışın tekrarı halinde sistemimizden kayıtları silinir. haydi el ele yönetimi, kullanıcıların hesaplarını geçici olarak askıya alma, kalıcı olarak dondurma ve silme hakkını saklı tutar. Hesabı silinen veya aslıya alınan kullanıcıların sorduğu sorular sistemde anonim kullanıcı sorularına dönüştürülür.
 10. haydi el ele kurallarının güncellenme veya yenilerinin eklenmesi hakkı haydi el ele yöneticilerince her zaman saklıdır.
 11. haydi el ele'ye yazılan mesajlardan/yorumlardan yazan haydi el ele üyesi sorumludur. Kullanıcıların yazdıkları yazılardan dolayı haydielele.com hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesine üye olan kullanıcılar yukarıda belirtilen açıklamaları okumuş ve şartları kabul etmiş sayılırlar.