Haydi el ele

haydi el ele dergi

Duyarlı birey, Duyarlı toplum için Haydi el ele

haydi el ele dergi

Bu gün insan için, toplum için, komşun için ne yaptın nasıl bir fark yarattın ?

 

İşte haydi el ele bu nedenle kuruldu.. Bir fark yaratabilmek için..

 

Modernleşen ülkemizde duyarlı bireylerden oluşan, duyarlı bir toplum  yaratabilmek için ilk adım olarak bu duyarlılığı her açıdan destekleyecek bir dergi ile karşınıza çıkmayı seçtik.

 

Bu dergi bizim için bir toplumsal yönerge olacak, her aşamasında sizlerin katkılarına ve yeni toplumsal yardım odakları oluşturmanıza bir basamak sağlayacak.

 

Birilerine yardımcı olabilmek, işe yaraya bilmek pek çoğumuzun ortak isteği, işte bu sebeple içinizdeki iyi niyeti, faydalı fikirlere, projelere, işlere yönlendirebilecek projemizin yaygınlaşması için sizler gibi gönüllü toplumsal liderleri projelerimizde çalışmaya bir fark yaratmaya davet ediyoruz.

 

Biz bu noktada  “Haydi el ele” toplumsal sorumluluk projesi ile sizi ortak projeler oluşturmaya, kendimizde toplumumuzda projelerimizde çalışmaya bir fark yaratmaya davet ediyoruz. Katkınızın ne olabileceğini sizin seçiminiz olacak.

 

İster bizim oluşturduğumuz projelere katılır, ister kendi önerinizi oluşturur veya yakın çevrenizde gözlemlediğiniz bir sorun hakkında yeni bir proje oluşturmamıza yardım edebilirsiniz.

 

Bir yandan da yayın organımız olan Haydi el ele dergisine katkı sağlayabilir, yazılar gönderebilir, içerik önerebilir abone olabilir veya çevrenizde bu toplumsal sorumluluk projesini tanıtabilirsiniz.

 

Yardımınızın içeriğini siz belirleyeceksiniz, unutmayınız ki, ne kadar az katkıda bulunursak bulunalım, yapacağımız katkı hiçbir şey yapmamaktan çok daha fazla fark yaratmak şansını içinde barındıracaktır.

 

Unutmayalım en büyük maratonlar bir adımla başlar.

 

En büyük değişim ise kendi irade ve inancımızla şekillenen bir karar ve uygulaması ile başlayacaktır.

 

Önce kendimizde sonra toplumumuzda..